NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA

21.04.2019 r.

 

Radujemy się Zmartwychwstaniem naszego Pana. Wszystkim parafianom i gościom życzymy obfitości życia w miłości i łasce Pana. Zjednoczeni w Chrystusie bądźmy tymi, którzy niosą dobro, bronią prawdy i żyją w pokoju.

Dziś i jutro Msze św. są odprawiane wg porządku niedzielnego. Ofiary składane w drugi dzień świąt będą przeznaczone na KUL.

Za tydzień, w Święto Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 zostanie odprawiona dodatkowa Msza Św. poprzedzona nabożeństwem do Bożego Miłosierdzia. Intencje można zgłaszać w zakrystii. Od Wielkiego Piątku trwa nowenna przygotowująca nas do Święta Miłosierdzia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy codziennie po Mszy Św. wieczornej.

25 kwietnia zapraszamy o godz. 19.00 na spotkanie kręgu biblijnego.

W sobotę 27 kwietnia, jak co miesiąc po Mszy Św. wieczornej zapraszamy do wspólnej modlitwy w naszych intencjach litanią przez wstawiennictwo Św. Jana Apostoła i Ewangelisty, patrona naszej parafii.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy jak zawsze hojnie wspierali darami i ofiarami inicjatywę pomocy potrzebującym w naszej parafii. Parafialny oddział Caritas zaprasza do ciągłej współpracy.

Szczególne podziękowania pragniemy wyrazić wobec wielu osób świadczących różnoraką pomoc w przygotowaniach i pracach przedświątecznych. Serdecznie dziękujemy Siostrom Michalitkom, zwłaszcza Siostrze Albercie za ogrom prac przy dekoracjach naszego kościoła, Siostrze Kornelii i chórowi za oprawę muzyczną. Państwu Rogalskim, Celińskim,

Talarkom, Banasiom, Paniom Ewie Kochman i Jagodzie Budnik, Panu Rajmundowi Szulińskiemu, dziękujemy młodzieży za pomoc w pakowaniu i dostarczaniu paczek oraz podjęte prace porządkowe w budynkach parafialnych.

Msze święte

Niedziela:

7:30,  9:00,  10:30,  12:00,  18:00

w wakacje nie ma Mszy św. o 12.00

 

Dni powszednie:

7:00,  18:00

 

Wielki Post

Droga krzyżowa w piatek po Mszy św, wieczornej

 

Droga krzyżowa dla dzieci o 17.15

 

Gorzkie żale w niedzielę o 17.15

Roraty: o godz. 6.45

Duszpasterze

 Proboszcz:  

ks. Dariusz Kuczyński

 

 

Rezydent

ks. kanonik Wiktor Łozowski,

tel. 22 667 41 96,   

 

Wikariusz:

ks. Jarosław Bonarski,

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

 

 

 

Kancelaria parafialna:

poniedziałek, środa i sobota

w godz. 16.30-17.30.

W czasie trwania kolędy w sprawach kancelaryjnych zapraszamy bezpośrednio po Mszy św. wieczornej

 

W wakacje kancelaria czynna po mszy św. o 18.00

- w poniedziałek,

- w środę,

- w sobotę.

 

W sprawach pilnych można zgłaszać się do zakrystii

po każdej Mszy świętej.